Merkez Mahallesi Abide-i Hürrüyet Caddesi No:2/A Şişli / İSTANBUL
trende
18.04.2021
94

Artan rekabet ve şirketler arası yoğunlaşan işbirliği, iş yapış yöntemlerini yeniden şekillendiriyor. Bu yeni dünyada çalışanlar her yerden her an ofisteymiş gibi iletişim ihtiyaçlarının karşılanmasını bekliyor.

BYOD Nedir?
Kısaca BYOD, uzun açılımı ile Bring Your Own Device (kendi cihazını getir); çalışanların işlerini yaparken şirket içinde veya dışında kendilerine ait cihazları kullanmaları durumuna verilen isim.

karel mobil iphone ios voip telefon uygulaması

KAREL MOBİL Nedir?
KAREL Mobil 4.5G ve Wi-Fi ağı üzerinden sesli haberleşmeyi sağlayan SIP telefon uygulamasıdır. Akıllı telefonunuza ve tabletinize yükleyeceğiniz Karel Mobil uygulaması, akıllı cihazınızı santralınızın bir abonesi olarak kullanmanızı sağlar. Böylece cep telefonunuz veya tabletiniz üzerinden, dahili numaranıza gelen çağrıları cevaplayabilir  veya santral üzerinden arama yapabilirsiniz. Karel Mobil, sizi arayanların sadece dahili numaranız ile size her an her yerden ulaşmasını sağlar.

BYOD uygulaması olan Karel Mobil ile çalışanların cep telefonları ya da tablet bilgisayarları şirket networkünde kullanılarak hem santral uç birim zenginliği hem de her an her yerden erişim ile çalışan verimliliğinin ve iletişimin artmasını sağlar.

KAREL YT510, YT520 ve YT530 PC UYGULAMASI

Karel YT500 , sesli görüşme, video konferans, anlık mesajlaşma ve durum takibi gibi farklı iletişim ihtiyaçlarına aynı anda çözüm sağlayan, Türkçe arayüze sahip kullanıcı dostu yazılım tabanlı IP telefondur. Şirketinizdeki dahili numaranızı kullanarak, internet olan her yerden her an iletişim kurabilmenizi sağlar.
 
KAREL YT500 Yazılım Tabanlı IP Telefon, desteklediği özelliklere göre lisanslarla farklılaştırılan 3 versiyona sahiptir: YT510, YT520, YT530. Bu yazılımlar arasında bir üst versiyona geçiş yapılması mümkündür. Böylece ihtiyaçlarınıza uygun çözüm için esneklik yaratılır.
 
YT510
Windows işletim sistemlerine kurduğunuz YT510 soft phone uygulaması ile SIP protokolü üzerinden sesli görüşme yapabilir, rehberinizde bulunan abonelerin durumlarını görebilir, 2 kanala kadar sesli konferans yapabilirsiniz.
 
YT520
YT510 özelliklerine ek olarak; SIP protokolü üzerinden HD kalitesinde ses(G.722 kodek desteği) ve video görüşmesi yapabilir, 3 kanala kadar sesli konferans ve 2 kanala kadar video konferans yapabilirsiniz.
 
YT530
YT520 özelliklerine ek olarak; 6 kanala kadar sesli konferans ve 4 kanala kadar video konferans yapabilirsiniz.

GRANDSTREAM MOBİL VE PC UYGULAMA

İstediğiniz zaman istediğiniz yerden bağlanılan Wave uygulaması, Grandstream’in UCM6300 serisi IP Santral kullanan işletmeler için uzaktan sesli ve görüntülü işbirliği araçları sağlayan ve uzaktaki çalışanların her yerden kolayca iletişim kurmasına ve işbirliği yapmasına olanak tanıyan bir mobil ve web uygulaması sağlar.

Uzaktan çalışanlar için ideal olan Wave, toplantılara, aramalara ve konferanslara her yerden uzaktan katılmak, programlamak ve tutmak için kullanımı kolay bir platform sunar. Ayrıca, UCM6300 serisi IP Santraller kullanıcılarının diğer dahili hatları, sabit hatları ve cep telefonu numaralarını doğrudan aramasına olanak tanır. Wave ücretsizdir, Android ve iOS cihazlarının yanı sıra Chrome ve Firefox tarayıcıları için de mevcuttur ve UCM6300 serisi tarafından üretilen bir barkodu tarayarak hızlı bir şekilde yapılandırılabilir. Otomatik, her zaman açık NAT güvenlik duvarı geçişi sağlayarak Wave ve UCM6300 serisi IP Santraller arasında tamamen güvenli bir bağlantı sağlayan Grandstream’in UCM RemoteConnect bulut hizmetiyle uyumludur. Wave sayesinde işletmeler, uzaktaki çalışanlara her yerden buluşmak ve işbirliği yapmak için güçlü bir mobil ve web aracı sağlayarak dağınık kuruluşlar ve uzaktaki çalışanlar için üretkenliği artırabilir.

Özellikleri

 • Android ve iOS cihazlar için mobil uygulama; PC / Mac için web uygulaması
 • Toplantılara, aramalara ve konferanslara uzaktan katılın
 • Wi-Fi ve 2G / 3G / 4G ağları ile uyumlu
 • UCM6300 serisi kullanıcıların diğer dahili hatları, sabit hatları ve cep telefonu numaralarını aramasına olanak tanır
 • Uygulamadan toplantı planlayın ve başlatın
 • Mobil cihazların kamerasını, yerleşik web kamerasını ve USB web kameralarını destekler
 • 1080p HD’ye kadar video çözünürlüklerini destekler
 • Kristal netliğinde toplantılar ve çağrılar için HD ses sağlar
 • Bluetooth, USB ve diğer kulaklıklarla kullanımı destekler
 • Yapılandırmak için UCM6300 serisinden uygulamayı indirin ve QR kodunu tarayın
 • Güvenli uzak bağlantı için UCM RemoteConnect bulut hizmetiyle uyumlu
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: