Merkez Mahallesi Abide-i Hürrüyet Caddesi No:2/A Şişli / İSTANBUL
trende

MULTİTEK ENTEGRASYON ÜRÜNLERİ

MULTİTEK ENTEGRASYON ÜRÜNLERİ

» Tam handsfree konuşma
» 4 satır 20 karakter Mavi LCD ekran (arayan numarayı ve konuşma ile ilgili bilgileri görmek için)
» Tek tuşla harici ve dahili hatlara erişim
» Tek tuşla özellik aktive etme
» Dahili ve harici meşgul panosu için iki renkli LED ler
» Otomatik bir harici hattan diğerine geçiş
» Handsfree, alarm, mesaj LED leri
» Bir santrala azami 20 adet takılabilir.

»Üstünde 50 adetlik dahili/harici hat LED meşgul panosu mevcuttur.
»İstenilen terminallere tek tuşla ulaşabilmek için üstünde 50 adet buton mevcuttur.
»Butonlar tek tuşla hafızadan aramak için programlanabilir.
»Butonlar kullanılmak istenilen şekilde terminal numaralarına programlanabilir.
»Santral büyüklüğüne bağlı olarak KTS300 telefona üç adede kadar DSS modülü eklemek mümkündür. (Azami 150 terminal meşgul  panosu)

Akü Modülü (AKUMOD-S)

MT26,STAR2 ve STAR1 santrallarına takılabilen, telefon santralının 220VAC enerjisi kesildiğinde bağlanan akü vasıtasıyla çalışmasını sağlayan modüllerdir. Akü modülüne uygun kapasitede (tercihen azami 10 Asaat kapasiteli) 2 adet 12V akü seri olarak bağlanır.
Not1:MT300 santralı akü modülü santral enerji kartı içinde verilmektedir.
Not2:IPX1000, IPX-100, IPX-10 santralları tek bir 12V akü kullanır ve akü bağlantı devresi santral üstündedir, ayrıca akü modülü gerektirmez.

Arayan Numara Gösterme Modülü (CID01)

MT26 / STAR2s  santrallarına takılan modül olup, harici hatların FSK standardında gönderilen arayan numara bilgilerini alıp konsol veya CID telefon ekranında görülmesini sağlar. Aynı bilgiler santral hafızasında da saklanır ve istenirse raporlama yazılımı ile incelenebilir. MT26/STAR2 santrallarında Arayan Numarayı Gösterme Modülü ve Sesli Yanıt Sistemi aynı kart üstündedir. STAR1, MT300, IPX-1000, IPX-100, IPX-10 santralların da bu özellik standart olarak ilave edilmiş olup, herhangi bir ek modül gerektirmez.

Sesli Yanıt Sistemi (VM26) (Robot Operatör)

Harici hattan santral arandığında, santralın otomatik cevap verip mesaj okuduğu devrelerdir.
MT26/STAR2 santrallarına tek veya iki kanallı (VM26/1 veya VM26/2), STAR1 santrallarına 4 kanallı (SYS-S1-4) ve MT300 santrallarına 4 veya 8 kanallı (VM648-4 ve VM6488-8) robot operatörler bağlanabilir.  IPX-1000 santralı içinde 32 kanallı, IPX-100 ve IPX-10 santralı içinde 12 kanallı sesli yanıt sistemi mevcuttur. IP santrallarında 5 adet farklı dilde sesli yanıt sistemi hazırlanabilir ve sesli yanıt sistemi 8 dala ayrılabilir.

Yıldırım Koruyucu

Santral harici hatlarının, dış dünyadan gelebilecek yüksek gerilimlere karşı korumak amacıyla geliştirilmiş devredir.4 veya 6 harici hat korumalı olabilir. Bütün santrallara takılması önerilir.

ET2000 Santral Raporlama Yazılımı

Aranan ve arayan numaraların, tarih, saat ve diğer bilgilere göre dökümünü yapmak için kullanılan bir PC programıdır. ET200 programı bir bilgisayara yüklenerek çalıştırılır. MT26, STAR2, STAR1, MT300 santralları bir seri-USB dönüştürücü ile bilgisayarın usb portuna bağlanır. IPX-1000, IPX-100, IPX-10 santralları ise bilgisayara Ethernet kablosu ile bağlanır.
Raporlama yazılımı MT26/STAR2, STAR1/ MT300, ET2000-IPX versiyonları olarak her bir santrala göre ayrılmıştır. Program bir CD, ara bağlantı kablosu ve gerekirse USB dönüştürücü ile beraber verilir.

Kapı Diyafonu

Her tip Multitek santrala dahili bir abone gibi bağlanabilen, gelen kişi zil butonuna bastığında programlanan telefonun çaldığı , kapı girişine takılan cihazlardır. Kapı diyafon çeşitleri aşağıda verilmektedir:
1)DYF02-12 Sadece konuşma yapılabilen (görüntüsüz) kapı diyafonu.
2)DYF04-12
Konuşmanın yanında arayanın görülmesi için kamera ihtiva eden kapı diyafonu.
Panelin görüntüsü renklidir. Görüntünün alınabilmesi için, santralın bir  dahili abone portuna Multitek-APT konuşma sistemleri görüntü telefonlarından birinin takılması gerekir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: