Abide-i hürriyet CAD. Hasat sok. No2 a Şişli / İstanbul
0212 224 35 36 - 0850 560 2323
tr

PX24 brX Pure

13.05.2019
697
PX24 brX Pure

Telesis PX24 brX Pure IP Telefon Santralı, SIP IP port desteği,  VoIP çağrıları için registrar`lar, Pure IP uygulamalar, IP telefonlar, softphonelar, Telesis özel xSIP protokol desteği ile profesyonel Pure IP telefon santralıdır. 

Telesis PX24 brX bloklamasız yapısı ile;

70 adet SIP (SIP Trunk yada SIP abone), 4 adet xSIP abone, 12 kanal VoIP kapasitesi, 8+8 kanal profesyonel sesli yanıt sistemive sesli posta yeteneği, 1 adet çok amaçlı röleLCD bilgi ekranı standart olarak sunulmaktadır.

PX24 brX tam anlamıyla fiyat/performans ürünüdür. Uygun kurulum maliyetlerinin yanında bloklamasız yapısı, kripto yetenekleri, entegre gömülü Ldap server özelliği ve açık kaynak kod barındırmayan güvenli, yerli işletim sistemi ile rakipsizdir.

İsteğe bağlı olarak VoIP ve otomatik ses kayıt kapasitesi sadece lisans alınarak arttırılabilmektedir. PX24 brX Pure IP santralın tüm lisansları diğer Telesis ürünlerinde olduğu gibi ömür boyu geçerlidir.

Telesis PX24 brX, SIP protokolünü destekleyen yüzlerce farklı model IP Telefon ile uyumlu çalışabilen bir telefon santralıdır. Bu sayede, marka bağımlılığı olmadan aynı kurum içinde yüzlerce farklı model IP Telefon tercih edilerek kullanılabilmektedir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: