Abide-i hürriyet CAD. Hasat sok. No2 a Şişli / İstanbul
0212 224 35 36 - 0850 560 2323
tr

GT10M-P GSM Terminali

GT10M-P, şirket içinde santrala bağlı telefonlardan cep telefonlarına yapılan aramaların, daha ucuz GSM görüşme tarifeleri üzerinden ücretlendirilmesini sağlayan, telefon santralları ile GSM şebekesi arasında köprü görevi gören terminaldir.
Şirket çalışanlarının, santrala bağlı telefonlarından yapacakları GSM aramalarında, büyük indirimler sağlanabilmektedir.
Ofis dışında bulunan şirket çalışanları, GSM telefonlarından firmalarını arayarak yapacakları telefon görüşmelerinde de aynı indirim oranlarından yararlanabilmektedirler.
Şubeli işletmelerde ya da şehirlerarası telefon trafiği yoğun olan işletmelerde, sabit hatlardan yapılan şehirlerarası görüşmeler yerine, GSM-GSM görüşmeleri sayesinde, % 80’i aşan indirimlerden faydalanılabilmektedir.
GT10M’de bir adet GSM modülü bulunur.
Ek modül ile kapasite 2 kanala çıkabilmektedir.
Polarity Reversal özelliği ile görüşme sırasında hattın kutupları değiştirilerek, bu hatta bağlı bir donanınım(Telefon santrali) bu değişikliği algılaması sağlanır. Bu sayede hattın takılı kalması gibi sorunlar yaşanmaz.
Akıllı Geri Arama Özelliği sayesinde şirket çalışanlarından biri GSM’e doğru çağrı yaptığında, aranılan kişi cep telefonunu yanıtlayamadıysa ve bir süre sonra
Cep telefonun cevapsız çağrılar kısmında görünen, işletmeye ait GSM numarasını geri aradığında, ilk çağrıyı başlatan dahili aboneye geri döner. Santral operatörüne düşmez.

Klavye yön tuşlarını kullanarak resimler arasında geçiş yapabilirsiniz.

Konuya Geri Dön: Karel Entegrasyon Ürünleri

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: